Prečo my?

Vírivky, sauny, hydroterapia a wellness - to je náš svet. Dlhoročné skúsenosti dokážeme pretaviť do bezkonkurenčného servisu pre klienta.

Obrázok Najvybavenejší showroom na Slovensku - vyskúšajte si naše modely na vlastnej koži
Obrázok Náhradné diely skladom pre všetky vírivky predávané v EÚ - s nami vás nič nezaskočí.
Obrázok Partnerstvo, nie iba obchod - garantujeme vám bezkonkurenčný zákaznícky servis.
Royal Home Wellness je zhmotnením dlhoročnej praxe a skúseností v oblasti vývoja, predaja a servisu víriviek, saun, bezchlórovej chémie a širokého spektra doplnkov.
Naše portfólio je precízne zostavené, ponúkame vám iba kvalitu, ktorú máme odskúšanú na vlastnej koži. Veríme, že každý z nás si zaslúži ten pocit neopísateľného komfortu, pri ktorom zároveň robí aj niečo pre svoje zdravie. Royal Home Wellness je cestou k tomuto zážitku. Peter

Čo nás odlišuje od konkurencie?

“Nájdite svoj kúsok domáceho wellness raja.”

V Royal Home Wellness máme suverénne najvybavenejší showroom na Slovensku. Príďte si na vlastnej koži vyskúšať 3 rôzne vírivky, 3 sauny a red light panely. Reálny zážitok na vlastnej koži nič nenahradí. Predajom vírivky či sauny naša spolupráca len začína. Garantujeme vám zákaznícky servis, aký inde nedostanete: poradenstvo po telefóne, doplnky a náhradné diely skladom, certifikovaní technici na zavolanie, odpovede na všetky vaše otázky.
Naša dlhoročná prax so sebou nesie viaceré výhody: sme výhradní dovozcovia prémiových značiek bezchlórovej chémie a skladom máme náhradné diely ku všetkým typom víriviek predávaných v Európskej únii. Filozofiou Royal Home Wellness je, že každý človek si zaslúži pocit neopísateľného komfortu. Ak pri ňom navyše ťaží aj zo všetkých benefitov hydroterapie, o to lepšie. S týmto cieľom sme vystavali naše produktové portfólio.

Vírivky a sauny sú naším svetom

V prvom rade sme nadšení užívatelia, až potom predajcovia. Každý jeden model, ktorý nájdete v našej ponuke, máme vyskúšaný na vlastnej koži. Nemohli by sme predávať niečo, s čím nemáme osobnú skúsenosť. Nepatríme k obchodom, kde nájdete lacné a už na prvý pohľad podozrivé výrobky. Sme zástancovia poctivého obchodu a máme prísne nároky na kvalitu. Rozumieme, že pred akoukoľvek kúpou je potrebné vyzbrojiť sa informáciami. Aj z tohto dôvodu sme maximálne transparentní a srdečne vás pozývame do nášho showroomu, kde sa o našich slovách môžete presvedčiť na vlastnej koži.

Kde nás nájdete?

Náš showroom nájdete na:
Royal Home Wellness
Kazanská 22, 821 07
Bratislava
Slovenská republika