Sauny Royal spa

Prežite jedinečný zážitok v luxusnej saune. Liečivé teplo poteší nielen vaše telo, ale osvieži aj vaše zmysly.

Crown luxury 1

Perfektné riešenie aj do menších priestorov – kompaktná luxusná infrasauna. CROWN LUXURY 1 je infrasauna, ktorú bez problémov umiestnite aj v byte či apartmáne, alebo kdekoľvek, kde priestor hrá proti vám. Aj napriek kompaktným rozmerom ponúka plnohodnotný terapeutický a relaxačný zážitok.
Šarmantný tradičný design, kvalitné spracovanie exteriéru aj interiéru a navyše bohatá výbava – to všetko v skvelom pomere kvalita a cena.
Zobraziť
Obrázok produktu
Obrázok produktu

Crown luxury 2

Zlatá stredná cesta medzi infrasaunami – aj takto by sme mohli opísať tento kompaktný model.
Kĺbi v sebe to najlepšie z priestorovej šetrnosti a zároveň plnohodnotného terapeutického zážitku. Infrasaunu CROWN LUXURY 2 môžete umiestniť takmer kdekoľvek – je mimoriadne kompaktná. Jej interiér pojme dve dospelé osoby, ktoré sa môžu pohodlne usadiť na ergonomickej lavičke a naplno si vychutnávať jej bohatú výbavu.
Zobraziť

Crown luxury 3

Hľadáte infrasaunu pre celú rodinu? Našli ste ju. Priestranná infrasauna CROWN LUXURY 3 je našim bezkonkurenčne najpopulárnejším modelom. Niet sa čo čudovať, ide o kombináciu perfektnej dispozície, elegantného dizajnu a špičkovej výbavy, vďaka ktorej je terapeutický účinok ešte znásobený. V tejto saune si môže relaxačnú kúru dopriať naozaj celá rodina, keďže jej interiér je dostatočne priestranný a vybavený pohodlnou ergonomickou lavičkou.
Zobraziť
Obrázok produktu
Obrázok produktu

Crown luxury 4

Tento model infrasauny vás hneď zaujme svojou priestrannosťou – pričom interiér je ešte štedrejší, než sa zdá zvonku. Infrasaunu CROWN LUXURY 4 ocenia predovšetkým rodiny s deťmi, keďže všetci členovia si môžu jej terapeutické účinky vychutnávať pohromade. Model je perfektne navrhnutý, adekvátne presvetlený, s tradičným dizajnom a špičkovou výbavou. Ak hľadáte najdokonalejší zážitok zo saunovania pre celú rodinu, v tomto modeli ho dostanete ako na podnose.
Zobraziť