Nebezpečná baktéria dokáže ohroziť život

 

Zavolajte nám – ochránime vás pred Legionellou

 

Poradíme, ako zlikvidovať 100% patogénov vo vašej vírivke!

Baktéria Legionella pneumophila spôsobuje závažné ochorenie pľúc, známe ako Legionárska choroba. V najhorších prípadoch vedie až ku kolapsu organizmu, trvalým následkom, dokonca až smrti. Našťastie existuje 100% efektívny dezinfekčný prostriedok – Kyrol TC.

 

Legionella

Legionella pneumophila miluje vlhké prostredie a najčastejšie sa usádza a množí v potrubiach či rozvodoch. Podobne ako COVID-19 či chrípka s vážnym priebehom môže viesť až k pneumónii, teda zápalu pľúc. K nákaze dochádza vdýchnutím drobných čiastočiek počas pobytu v kontaminovanej vode.

Najefektívnejším spôsobom prevencie je dôkladná dezinfekcia.  

Viac o Legionelle

Starostlivosť o vírivku

Voda vo vírivke si vyžaduje pravidelnú starostlivosť. Výsadou našich modelov je moderný samočistiaci systém. Pracuje na viacerých úrovniach: vysokoprietokový skimmer a dnový vysávač odstránia hrubé nečistoty, mikrofilter a bezchlórová chémia si poradia s patogénmi.

Ak je voda v perfektnom stave, baktérie a vírusy nemajú šancu.

Viac o údržbe víriviek

Kyrol TC

Používame výhradne bezchlórovú chémiu – silný oxidačný prostriedok Kyrol TC. Spoľahlivo likviduje 99,9% baktérií (vrátane Legionelly), vírusov, húb, rias a iných patogénov. Znižuje prevádzkové náklady na údržbu až o 20% a používajú ho ako nemocnice, tak wellness komplexy – kde je sterilita na prvom mieste.

Kyrol TC je až 5-krát účinnejší ako chlór s 12-krát nižšou spotrebou. 

Viac o Kyrol TC

 

Chráňte zdravie seba a svojich milovaných a udržujte vodu vo vírivke v perfektnom stave. Nedajte Legionelle šancu.

Chcem 100% ochranu!