Objavili ste už swim spa bazén? Je to jedinečné spojenie vírivky a bazéna, so všetkými výhodami, ktoré ponúkajú. Umožňuje vám jednoducho zažiť to najlepšie z oboch svetov. Na vašom pozemku či v záhrade tak získate ideálne miesto na relaxáciu aj športové aktivity. A áno, spomenuli sme už, že ho môžete využívať po celý rok? V nasledujúcom texte sme pre vás zhrnuli 5 dôvodov, prečo by ste si mali vybrať swim spa bazén.

1. Aktívny oddych a relaxácia 

Prvým benefitom sme už naznačili. V swim spa bazéne si môžete dopriať relaxačné chvíle aj športové aktivity. Toto zariadenie disponuje nielen výhodami vírivky, ale aj protiprúdom, čo je ideálne pre aktívnych športovcov, ktorí sa chcú vo vode aj zaplávať.

Jednoducho aktivujete túto funkciu a váš tréning môže začať. A najlepšie na tom je, že hneď po skončení si môžete dopriať relaxáciu, ktorú dokáže poskytnúť len vírivka. Pohodlne sa usadíte, zapnete masážne trysky a po náročnom výkone si zaslúžene oddýchnete.

Ale pozor, to nie je všetko! V swim spa bazéne je tiež mód behu. Áno, správne čítate. Jedným z režimov je imitácia behu – do kopca alebo z kopca. Takže ak máte chuť na poriadny tréning, nič vám nebráni plne využiť všetky technologické vymoženosti, ktoré máte k dispozícii. Okrem behu si môžete vychutnať aj kompletný fitness tréning, boxovanie či dokonca surfovanie.

2. Swim spa je celoročný bazén 

Že si môžete užívať vírivku aj v chladných mrazoch vďaka ohrevu vody, nie je žiadnym tajomstvom. A pretože swim spa kombinuje vírivku a bazén, tento benefit platí aj pre toto zariadenie.

V praxi to znamená, že aj v januári si môžete dopriať poriadny plavecký tréning s protiprúdom. Nemusíte sa uchyľovať do krytej plavárne, všetko máte k dispozícii priamo vo vašej záhrade.

A nie je to len o aktívnom oddychu. Aj tiché chvíle strávené s blízkymi si môžete užívať od januára až do decembra. Vďaka tomu, že swim spa je celoročným bazénom, nič vám nebráni zobrať rodinu a relaxovať spolu medzi masážnymi tryskami.

3. To najlepšie z oboch svetov 

Mnohí ľudia sa rozhodujú, či si na svojom pozemku radšej vybudovať vírivku alebo bazén. Ako sme už spomínali, pri swim spa výber odpadá.

V jednom zariadení dostanete to najlepšie z oboch svetov. Relaxáciu vo forme vírivky a aktívny oddych v bazéne. Podľa vašej nálady a potreby si môžete v každom okamihu vybrať, čo vám viac vyhovuje.

  • Moderná technológia pre dokonalú relaxáciu

 Nesmieme zabúdať na to, že swim spa je moderná technológia. Je vybavené pokročilými funkciami, ktoré ho robia luxusným bazénom s protiprúdom a vírivkou.

Ale technologický pokrok neustále pokračuje, a preto sa aj swim spa bazény budú stále zlepšovať. Úroveň relaxácie, ktorú ponúkajú, bude narastať s novými možnosťami. Rovnako ako aj možnosti aktívneho oddychu, ktoré ho posúvajú na vyššiu úroveň vírivky.

  • Zdravotné výhody vírivky ešte intenzívnejšie v swim spa 

Nie je tajomstvom, že čas strávený vo vírivke je prospešný pre zdravie. Hydroterapia prináša mnoho výhod, vrátane fyzickej a duševnej relaxácie. Keď k tomu pridáte výhody bazéna s protiprúdom, je jasné, že swim spa je zdravotne prospešnou voľbou. Plavecký tréning je výborný nielen pre srdce a celkovú kondíciu, ale posilňuje aj imunitný systém a pomáha zbaviť sa prebytočných kilogramov.

Samozrejme, existuje ešte viac dôvodov, prečo je swim spa skvelou voľbou. Vybrali sme pre vás týchto 5, ktoré hovoria samé za seba. Veríme, že už premýšľate, kde na vašom pozemku umiestnite túto modernú vychytávku. A dôverujte nám, robíte dobre. Ak však stále váhate medzi vírivkou a swim spa, stačí sa objednať do nášho showroomu a vyskúšať oboje.