Predstavte si takúto situáciu. Po náročnom dni v práci prídete domov, prezlečiete sa do plaviek a sadnete si do svojej novej vírivky. Zapnete masážne trysky, zatvoríte oči a plne sa oddáte bezkonkurenčnému relaxu. Odrazu všetok stres odpláva do neznáma, ťažkosti pracovného dňa sú razom zabudnuté. Ste iba vy a dokonalý komfort. Nirvána. 

Ale na takýto raj vôbec nemusíte čakať iba po práci. Pokojne si dokonalý komfort doprajte hocikedy cez víkend, alebo napríklad aj v stredu ráno. Veď keď už máte luxusnú vírivku, prečo to nevyužiť naplno?

Neopísateľný komfort na dosah ruky však nie je jedinou výhodou, ktorú takouto investíciou získate. Také hydroterapeutické účinky sú kapitolou samou o sebe. Mať domáci wellness hneď na záhrade či terase? Áno, prosím!

Spísali sme pre vás 7 dôvodov, prečo investovať do luxusnej vírivky

1. Relax, relax, relax

Prekonávať výzvy bežných dní dá človeku zabrať. Práca, starostlivosť o rodinu, kvantum iných povinností. To všetko nás vyčerpáva. Poctivý relax je spôsobom, ako si dobíjame baterky. Rozhodne sa preto neoplatí podceňovať ho. 

Niekto si dá popoludní šlofíka. Iný preferuje aktívny odpočinok a ide si zabehať. Ale naozaj každý, kto to už niekedy vyskúšal vie, že v luxusnej vírivke je relax na úplne inej úrovni. Je to raj.

Teplá bublajúca voda, hydromasáž pod tryskami, možno aj vône do vírivky. Kombinácia týchto okolností vám pomôže dokonale zresetovať. Toto je oddych, ako sa patrí. Všetky starosti razom hodíte za hlavu, zrelaxuje nielen vaše telo, ale aj myseľ. Hladina stresového hormónu kortizolu klesá, pocit radosti stúpa.

Svet vám je gombička.

2. Účinky hydroterapie

Nuž a pri tej všetkej relaxácii zároveň aj liečite svoje telo. Paráda, však?

Pravidelné používanie vírivky pomáha zmierňovať napätie svalov, zlepšuje krvný obeh a redukuje bolesti kĺbov. Okrem toho upokojujúca hydroterapia zlepšuje kvalitu spánku, potláča úzkosť a zmierňovať stres. 

Po tom, čo vyjdete z vírivky, sa cítite ako znovuzrodení. Ste svieži, fyzicky zregenerovaní a duševne odpočinutí. 

Investovaním do luxusnej vírivky investujete do svojho celkového blaha. 

3. Utužovanie sociálnych vzťahov

Kto však hovorí, že v tej luxusnej vírivke musíte byť sami ako prst?

Väčšie modely poskytujú komfort a účinkov hydroterapie dostatok aj pre viacerých. Zavolajte partnera či partnerku, deti, susedov či známych. Párty vo vírivke? A prečo nie? Veď šampus medzi bublinkami nemusia piť iba v hollywoodskych filmoch, vy si takýto raj dokážete vytvoriť aj na vlastnej záhrade.

Atmosféra dokonalej relaxácie je perfektná na utužovanie vzťahov. Urobte si krásne rodinné popoludnie, pri ktorom sa zabavia aj deti, zatiaľčo rodičia dokonale zrelaxujú. 

Alebo si doprajte neopakovateľný romantický večer pod hviezdami. Prispôsobte teplotu vírivky, nalejte pohár niečoho chutného a vychutnávajte si lásku plnými dúškami. 

4. Nízke prevádzkové náklady

Veľmi zjednodušene môžeme načrtnúť takúto nerovnosť: čím lacnejšia vírivka, tým vyššie prevádzkové náklady. Platí to, samozrejme, aj naopak.

Áno, počiatočná investícia do luxusnej vírivky je o čosi vyššia, než pri lacných modeloch, napríklad z Číny. Vďaka moderným technológiám a špičkovej izolácii majú však prémiové zariadenia mimoriadne nízke energetické nároky. V praxi to znamená, že na ich používaní ušetríte.

Naopak, pri lacných vírivkách z Číny často zaplačete, keď vám príde faktúra za elektrinu. Sú nehospodárne, majú slabú izoláciu, čo spôsobuje tepelné straty a tým pádom väčšiu spotrebu. 

Luxusné vírivky sú aj pri aktívnom a častom používaní ekonomické. 

5. Dizajnový level-up

Luxusná vírivka je tak trochu aj umeleckým dielom. Vďaka použitiu najnovších technológií a konštrukčných postupov je ich dizajn naozaj premyslený.

Či už si zakúpite voľne stojacu vírivku, čiastočne zapustenú či zapustenú – estetickú príťažlivosť im uprieť nemožno. Každej záhrade dodajú punc elegancie a luxusu, ktorý vám susedia budú (oprávnene) závidieť. 

Nehovoriac o tom, že taká luxusná vírivka zvyšuje hodnotu vašej nehnuteľnosti, čo určite nie je na zahodenie.

6. Celoročný komfort

Vonku je mínus desať? Najlepší čas nahodiť sa do plaviek a dopriať si osviežujúcu hydromasáž!

Schopnosť prispôsobiť si teplotu vírivky nájde opodstatnenie v každom ročnom období. Ani v zimných mesiacoch si teda nemusíte odopierať komfort a účinky hydroterapie

7. Životnosť luxusných víriviek

V neposlednom rade je pri luxusných vírivkách devízou aj ich predĺžená životnosť. Opäť môžeme použiť porovnanie s lacnými modelmi z Číny. 

Tie sú spravidla vyrobené z lacných materiálov, ktoré sa rýchlo opotrebujú a neposkytujú potrebnú stabilitu. Častejšie sa kazia, servisák k vám bude chodiť pomaly ako na klavír. A po troch-štyroch rokoch? Zbohom, vírivka.

Ak si vyberiete kvalitu, nič také vám nehrozí. Pri našich luxusných vírivkách používame výhradne špičkové materiály a technologické postupy. Plášť, škrupina, vaňa – každá jedna súčasť je odolná a izolovaná. 

Pri poctivej starostlivosti vám luxusná vírivka vydrží aj vyše dekády aktívneho používania. A to už je investícia, ktorá sa oplatí. 

Urobte svoje prvé kroky za neopísateľným komfortom už dnes. Ozvite sa nám a dohodnite si návštevu nášho showroomu. Na vlastnej koži vyskúšate, čo vám taká luxusná vírivka dokáže vniesť do života. §

Verte nám, nebude sa vám z nej chcieť vyjsť.