Keď sa človek vo vírivke oddá masáži pod tryskami, tak nie je veľa priestoru na rozmýšľanie. Komfort a rozkoš vyplnia všetko miesto v hlave a tak to má byť. 

Vezmime si takú konštrukciu či izoláciu vírivky. Málokto o nich premýšľa. Ide pritom o mimoriadne dôležité aspekty, ktoré, okrem iného, vplývajú aj na váš užívateľský zážitok. A na účty za energiu.

Teší nás, že ROYAL SPA môžeme v tomto ohľade s čistým svedomím zaradiť medzi najúspornejšie a najlepšie vírivky. Vyznačujú sa unikátnou konštrukciou na základe najnovších technológií. Poskytujú dokonalú tepelnú izoláciu, čím minimalizujú energetické nároky. Skrátka – špička v triede. 

Niekedy žartujeme, že kvalitou materiálov predbehnú naše vírivky iba raketoplány NASA. Aj keď, ktovie, možno nie sme až tak ďaleko od pravdy…

Čím sa ROYAL SPA radia k najlepším vírivkám?

Poďme si o unikátnej konštrukcii a izolačných vlastnostiach našich víriviek povedať čosi viac. Sme totiž zástancovia otvorenej komunikácie a veríme, že informovaný zákazník = spokojný zákazník. 

Pri výrobe našich víriviek používame moderné technologické postupy na základe prísne strážených obchodných tajomstiev a patentov. Ináč povedané – takúto vírivku u konkurencie nenájdete. Toto je kvalita prvotriednej akosti. 

Konštrukcia našich kvalitných víriviek stojí na týchto 6 technologických pilieroch:

  • MasivFrame®,
  • DuraCab®,
  • NordIsol®,
  • SafeBase®,
  • SolidShell®,
  • IsoShield®.

Futuristické a moderné názvy, čo poviete? Poďme si povedať, čo sa za nimi skrýva a najmä čo vďaka týmto technológiám získate.

MasivFrame®

Nosná konštrukcia našich víriviek. Toto je skelet celého zariadenia, ktorý mu dodáva mimoriadne vysokú stabilitu. Je vyrobený použitím masívneho tlakovo moreného dreva. Voľba materiálu je dôležitá, pretože vplýva nielen na zážitok z používania, ale aj na životnosť.

Konštrukcia MasivFrame® sa radí k najstabilnejším v segmente. Vďaka nej odolávajú vibráciam voľne stojace aj zapustené vírivky, či čiastočne zapustené vírivky

Životnosť víriviek ROYAL SPA je vďaka MasivFrame® radovo dlhšia, než pri konkurenčných modeloch. Nemusíte sa teda obávať, že po piatich rokoch príde čas na výmenu. Pri poctivej údržbe vám naše kvalitné vírivky vydržia aj vyše dekády aktívneho používania. 

DuraCab®

Vonkajší plášť, alebo, ak chcete, obloženie vírivky. Opäť mimoriadne dôležitý aspekt vo vzťahu k jej životnosti. 

Pevný kabinet vyrobený z UV stabilného materiálu zabezpečí, že vaša vírivka odoláva vonkajším vplyvom. Ani pri aktívnom používaní (lebo presne tak by ste mali vírivku používať – ako často sa vám zachce!) nedochádza k znehodnoteniu po celom vonkajšom obvode.

Vďaka DuraCab® sú naše vírivky do exteriéru ako stvorené. 

NordIsol®

Najmodernejšia izolačná technológia, akú v súčasnosti v segmente víriviek možno použiť. Vďaka NordIsol® sú energetické nároky všetkých modelov ROYAL SPA nižšie, ako u konkurencie. 

Čo to znamená v preklade?

Že prevádzkové náklady našich kvalitných víriviek sú naozaj, naozaj nízke. Žiadne prekvapivé účty za elektrinu vás nečakajú a to ani pri frekventovanom používaní. 

Moderná arktická izolácia NordIsol® chráni nielen samotnú škrupinu vírivky, ale aj jej podlahu a celý plášť. Vďaka tomuto komplexnému systému sa nám podarilo energetické nároky stlačiť na absolútne minimum.

SafeBase®

Izolácia je dôležitá nielen kvôli minimalizácii tepelných strát a znižovaniu energetickej náročnosti vírivky. Má svoj význam aj pri ochrane proti poškodeniu. Všetky modely víriviek ROYAL SPA sú od podlahy až po vrch izolované proti vode, hmyzom a iným škodcom.

Kľúčovým aspektom systému SafeBase® je odolná vaňa vyrobená z kvalitného ABS plastu. Vyznačuje sa nadštandardnou tvrdosťou a perfektnými izolačnými schopnosťami. 

Vaša vírivka je tak chránená o to viac a vy si môžete užívať čas strávený v nej bez obáv z akýchkoľvek nepríjemností. 

SolidShell®

Škrupina je ďalším významnou časťou konštrukcie vírivky. Pri vývoji technológie sme si teda dali mimoriadne záležať a výsledkom je SolidShell®. 

Ide o odolnú škrupinu, ktorá je v tejto triede víriviek bezkonkurenčná. Vyznačuje sa mimoriadnou odolnosťou a trvácnosťou, čím ďalej predlžuje životnosť celého zariadenia. 

Navyše, v sedacích pozíciách je zosilnená, čo vám pri používaní garantuje výnimočný pocit pevnosti a stability.

IsoShield®

Aby tej izolácie nebolo málo, dali sme si záležať aj na prvotriednosti termokrytu. Opäť s cieľom predĺžiť životnosť vírivky a minimalizácie prevádzkových nákladov.

Pri výrobe termokrytu v strednej hrúbke 15 centimetrov sme použili arktickú izoláciu NordIsol®.

Výsledok?

Najúspornejšie a najlepšie vírivky na trhu.

Kvalitné vírivky na dosah ruky

Vo svete víriviek sme ako ryba v mori. Sme zástancovia toho, že hydroterapeutické účinky a komfort, ktoré nám poskytujú, si zaslúži na vlastnej koži pocítiť každý. Do ich výroby teda investujeme nemalé prostriedky a čas, aby výsledok naozaj stál za to.

Rozumieme však, že jeden zážitok nahradí tisíce prečítaných slov. Dovoľte nám srdečné vás pozvať do nášho showroomu. Mailom či telefonicky si dohodnite stretnutie a vyskúšajte si najlepšie vírivky, aké na trhu dnes môžete nájsť.

Verte nám, ide o neopakovateľný zážitok. Taký, ktorý si čoskoro môžete dopriať aj na vlastnej záhrade či terase.