V dnešnej dobe je možné kúpiť takmer všetko cez internet, a to zahŕňa aj vírivky. Avšak, len preto, že máte túto možnosť, neznamená to, že ju musíte nutne využiť. Vírivka je totiž typom produktu, ktorý je najlepšie vyskúšať pred kúpou. Práve osobná skúsenosť s vírivkou vám poskytne nenahraditeľný pocit. Poďme sa bližšie pozrieť na dôvody, prečo je to tak.

 

Online nákup môže skaziť váš zážitok s vírivkou

 

Toto tvrdenie sme schopní spoľahlivo potvrdiť. Stáva sa, že kontaktujú ľudia, ktorí si zakúpili konkurenčnú vírivku cez internet a po jej príchode a napustení zistili, že niečo nie je v poriadku. Ich vlastná skúsenosť s vírivkou bola hneď na začiatku pokazená. Prečo?

Napríklad mohli zistiť, že pri sedení v nej pociťujú nepohodlie. To môže mať rôzne príčiny, najčastejšie ide o nekompatibilitu medzi telom človeka a samotnou vírivkou. Čo to znamená?

Stretli sme sa s prípadom, keď nás kontaktovala pani nižšieho vzrastu, ktorá nedosiahla na všetky masážne trysky vo vírivke. Možno by sa mohlo zdať, že ide o maličkosť, ale v skutočnosti je to problém. Človek tak nemôže plne využiť výhody hydroterapie a masáže, ktoré vírivka poskytuje.

 

Vyskytujú sa aj opačné prípady. Jeden pán bol naopak vyšší a silnejšej postavy a po skúšaní najlacnejšej vírivky, ktorú našiel a kúpil online, zistil, že sa do nej jednoducho nezmestí a pri masáži tryskami sa cíti nepohodlne. Áno, aj to sa stáva. Bohužiaľ, najlacnejšie vírivky od konkurencie často obsahujú veľké množstvo trysiek na úkor komfortu a praktickosti.

Pri osobnej skúsenosti so vírivkou v showroomi hneď viete, či je to tá správna pre vás. Je príliš malá? Žiadny problém, vyskúšajte väčší model. Skrátka, nič nenahradí skúsenosť z prvej ruky so vírivkou.

 

Náš personál vás usmerní a poradí pri výbere vírivky

 

Veľkou výhodou osobnej skúsenosti s luxusnou vírivkou je prítomnosť našich zamestnancov. Náš tím vám ochotne predvedie všetky funkcie našich víriviek, zodpovie vaše otázky a rozptýli prípadné obavy. V showroome sme iba pre vás. Poradíme vám, ako vybrať vírivku, ktorá splní vaše očakávania.

Veríme, že iba keď človek spozná plný potenciál svojej vírivky, môže z nej získať maximálny efekt. Užite si všetky výhody hydroterapie a nenechajte sa zlákať lákavými ponukami najlacnejších víriviek na internete.

Dohodnutie termínu na vyskúšanie vírivky trvá iba niekoľko okamihov. Stačí vziať do ruky telefón alebo nám napísať e-mail a spoločne si vyberieme dátum a čas, ktorý vám vyhovuje.

Vopred vám poskytneme všetky potrebné informácie a vy sa jednoducho dostavíte na dohodnutý termín. Pripravte sa na to, že po čase strávenom vo vírivke sa vám možno nebude chcieť ísť domov. Tešíme sa na vašu návštevu.