Luxusná vírivka vám prináša nielen neopakovateľný komfort, ale aj mnohé zdravotné výhody. No nestačí len množstvo vodných trysiek. Dôležité je aj ich umiestnenie a funkčný princíp. Chceme vám ponúknuť zážitok prospešný pre zdravie, ktorý si budete chcieť neustále dopriať.

V tomto texte sa dozviete, ako pri vývoji a výrobe našich víriviek spolupracujú technici, dizajnéri a odborníci na ľudské telo.

Vodné trysky pod vedením fyzioterapeuta

Konkurenčné vírivky na trhu zvyčajne disponujú veľkým množstvom vodných trysiek. Táto skutočnosť by mohla navodiť dojem, že kvantita je kľúčová a že čím viac trysiek, tým lepší je zážitok a zdravotný účinok. Opak je však pravdou.

Samozrejme, počet vodných trysiek je dôležitý. Ale omnoho dôležitejšie je ich umiestnenie, typ a spôsob, akým voda prúdi na vaše telo.

Predstavte si kvalitného fyzioterapeuta alebo chiropraktika. Jeho cieľom nie je vykonávať čo najväčší počet dotykov na tele klienta. Práve naopak, jeho práca je cielená a systematická, a tým pádom efektívna. Nepoužíva iba jeden prst tisíckrát, ale svoju celú ruku, s potrebnou intenzitou a na správnych miestach. Túto filozofiu zdieľame aj v RoyalSpa.

Spolupracujeme so špičkovými fyzioterapeutmi a chiropraktikmi, ktorí dohliadajú na umiestnenie a využitie vodných trysiek v našich vírivkách. Keď sa teda usadíte do jednej z nich, môžete byť istí, že voda prúdi cielene na miesta, ktoré potrebujete, a to so správnou intenzitou. Tak, ako by ste zažili profesionálnu starostlivosť súkromného fyzioterapeuta.

Hydromasáž poteší telo aj zmysly

Sme presvedčení o tom, že hydromasáž vo vírivke nie je iba relaxom. Má tiež významný vplyv na ľudské zdravie a preto je dôležité, aby bol tento zážitok čo najdokonalejší.

Pri vývoji našich modelov luxusných víriviek teda dbáme na to, aby v sebe kĺbili to najlepšie z inovatívnych technológií, ergonomického komfortu a odborného prístupu k hydroterapii. Výsledkom je dokonalá hydromasáž, ktorú si môžete dopriať aj v pohodlí vlastného domova. Poteší telo, aj zmysly.

A aby ste dostali dokonalý zážitok, musí existovať synergia medzi technológiou (ktorá vám poskytuje predovšetkým komfort) a odbornosťou (vďaka ktorej ťažíte zdravotné benefity). Preto sú naše luxusné vírivky dielom vývojových technikov a zároveň fyzioterapeuta – aby boli pokryté všetky dôležité aspekty.

Koniec-koncov, už po pár sekundách hydromasáže vo vírivkách RoyalSpa si všimnete, že toto je niečo extra.

Naše modely prechádzajú neustálym zdokonaľovaním pod prísnym dohľadom zdravotných odborníkov a technikov. Nie sme iba dovozcom bežných víriviek z Číny.

Naša práca je našou vášňou a našou misiou je poskytnúť vám najvyšší kvalitatívny štandard, v ktorom sa prelínajú hydroterapia a relaxácia, vytvárajúc neopakovateľný zážitok.

V ďalšom blogu sa dozviete viac o tom, ako konkrétne vám naše vírivky môžu pomôcť pri liečbe bolestí rôznych častí tela.