Naše luxusné vírivky sú nadizajnované a vyrobené v súčinnosti s odborníkmi na zdravie – fyzioterapeutmi a chiropraktikmi. Pri hydromasáži teda pociťujete nielen dokonalý komfort, ale robíte aj niečo pre svoje zdravie. V akých oblastiach vám vedia pomôcť vírivky Royal Spa?

Proti celulitíde a na chudnutie

Celulitída je estetickým problémom, najmä pre ženy. V našej vírivke si môžete dopriať intenzívnu  masáž vírivými prúdmi, zameranú, okrem iného, na zadnú časť tela, chrbticu, sedací sval a stehná – miesta, ktoré sú často postihnuté celulitídou.

Táto masáž pomáha zlepšiť cirkuláciu krvi a lymfy, čo je dôležité pre odstránenie celulitídy a podporu celkového chudnutia a spevnenia tela. Vy sami si vyberiete, ako dlho sa povenujete konkrétnym telesným partiám.

Regenerácia tela po športe

Po fyzickom výkone je dôležité dať telu čas na regeneráciu. Vírivka je perfektným spôsobom, ako naštartovať obnovu energie.

Napríklad masáž vírivými prúdmi zameraná na svaly chrbta, panvy, nôh a chodidiel okamžite uvoľňuje napätie a zlepšuje cirkuláciu krvi. Týmto spôsobom sa odplavujú toxíny z namáhaných svalových vlákien, čo je dôležité pre regeneráciu a posilnenie svalov.

Telo sa uvoľňuje a zároveň obnovuje. Po regeneračnej hydromasáži ustupuje bolesť či svalová únava z tréningu a nastupuje príjemný pocit relaxácie. Takto vymasírované telo je pripravené naštartovať proces obnovy.

Proti nespavosti

Boj s nespavosťou môže byť ťažký, či už je spôsobeným stresom alebo inými faktormi. Kvalitná hydromasáž pod tryskami vám pomôže dosiahnuť relaxáciu a uvoľnenie. Telo je príjemne stimulované prúdom vody a zároveň dochádza aj k odplavovaniu stresu. Nastupuje psychické uvoľnenie.

Celotelová masáž okamžite upokojuje a uvoľňuje – telo aj myseľ. Spolu so svetelnou terapiou ponúka jedinečné hydroterapie, a po masáži sa budete cítiť úplne uvoľnení – fyzicky aj duševne.

Celotelové prebudenie

Ak sa ráno ťažko prebúdzate, rýchla a stimulujúca hydromasáž je ideálnym spôsobom, ako naštartovať váš deň. Vírivé prúdy rozmasírujú svalstvo vášho tela a pripravia ho na nový deň. Po absolvovaní takejto krátkej hydroterapie sa budete cítiť osviežení a pripravení čeliť výzvam.

Okrem toho, začať deň vo vírivke – to znie super, však?

Naše vírivky boli vyvinuté v spolupráci s odborníkmi z oblasti fyzioterapie a chiropraxie, čo zaručuje ich efektivitu. Masážne prúdy sú cielené tak, aby stimulovali presne tie časti tela, ktoré potrebujú ošetrenie, uvoľnenie či regeneráciu.

Pozývame vás navštíviť náš showroom v Bratislave, kde vám radi poradíme a poskytneme vírivé riešenie pre váš konkrétny problém.