Lepšie raz vyskúšať, ako desaťkrát čítať na internete, čo poviete? Áno, benefity hydroterapie a prednosti našich luxusných víriviek síce znejú fajn, ale, verte nám, stokrát lepšie sú na vlastnej koži.

Dovoľte nám srdečne vás pozvať do nášho showroomu na Kazanskej 22 v Bratislave. Sme otvorení každý pracovný deň od 09:00 do 17:00. Ak si však chcete dopriať naozaj neopakovateľný zážitok, odporúčame vám dohodnúť si individuálny termín. Všetko podstatné o našom zážitkovom showroome sa dozviete v tomto texte.

1.  Môžem sa u vás naozaj vo vírivke okúpať?

Samozrejme! Nič vám totiž nesprostredkuje autentický zážitok tak, ako ponorenie sa do bubliniek a oddanie sa masážnym tryskám. A to je hlavným bodom vašej návštevy.

Po dohode vyberieme konkrétny model spomedzi našich luxusných víriviek, vy sa nahodíte do plaviek a potom už skúšate a užívate. Nejde však iba o neopísateľný komfort – aj keď, musíme uznať, ten je headlinerom.

Náš personál vám ochotne predstaví všetky dôležité funkcie toho-ktorého modelu, jeho prednosti, správny spôsob používania a podobne. Dostanete všetky nevyhnutné informácie, ktorými by ste mali disponovať pred kúpou.

2.  Ako prebieha výber vírivky?

V našej ponuke a teda aj v našom showroome nájdete rôzne modely víriviek. Rozumieme, že neexistuje nič také, ako “univerzálne” riešenie pre všetkých. Niekto chce vírivku do exteriéru na záhradu, iný polozapustený model pod strechu, tretí zasa voľne stojací na terasu.

Vy máte požiadavky – my máme riešenia.

Vírivka nie je niečo, čo kupujete každý deň. Je preto pochopiteľné, že pri výbere môžete mať nejasnosti a otázky. Náš kvalifikovaný personál vám na ne ochotne odpovie. Či sa už budete zaujímať o kapacitné možnosti jednotlivých modelov, ich spotrebu, údržbu, funkcie, veľkosti – nech máte akúkoľvek otázku, my vám ju zodpovieme.

Sme zástancovia toho, aby ste robili informovanú kúpu a nepodľahli iba čaru marketingu. Chceme vám ponúknuť hydroterapeutický zážitok na úrovni a predovšetkým šitý na mieru vašim očakávaniam a finančným možnostiam.

3.  Koľko modelov môžem pri návšteve vyskúšať?

Toľko, koľko chcete a potrebujete, aby ste mohli urobiť informované rozhodnutie. Naše modely kvalitných a luxusných víriviek sa medzi sebou líšia funkciami, kapacitou, veľkosťou a ďalšími parametrami a môže sa stať, že budete váhať, ktorý je ten najlepší pre vás. Ako rozlúsknuť dilemu? Vyskúšajte všetky, ktoré sú relevantné.

Najlepšie však urobíte, ak nám svoje predstavy odkomunikujete už vopred – telefonicky alebo mailom. My vám tak vieme zabezpečiť individuálny termín a pripraviť taký zážitok, ktorý vám pomôže rozhodnúť sa.

4.  Je rezervácia nevyhnutná?

Za účelom získania čo najautentickejšieho a najlepšieho zážitku ju dôrazne odporúčame. Môže sa totiž stať, že pri vašej spontánnej návšteve sa práve budeme venovať iným hosťom, alebo dokonca môžeme byť uzavretí pre verejnosť.

Ako sa vraví – istota je guľomet – ak si dohodnete individuálny termín máte istotu, že sa vám dostane personalizovaný servis na najvyššej úrovni. Presne taký, aký si zaslúžite.

5.  Ponúkate len kvalitné vírivky, alebo aj iné produkty?

Vynikajúca otázka. V našom portfóliu totiž nájdete oveľa viac, než len luxusné vírivky ROYAL SPA.

Ponúkame tiež prvotriedne infrasauny modelového radu CROWN LUXURY. Umiestnite ich bez problémov v priestrannom byte, dome či apartmáne a získate tak plnohodnotný terapeutický účinok v liečivom objatí pary.

Pridajte k tomu nenútenú eleganciu tradičného dreveného dizajnu a máte zážitok, akému konkuruje len fínska autenticita!

Mimoriadne populárnou voľbou z našej ponuky sú tiež red light panely, ktoré sprostredkujú liečivú terapiu červeným svetlom. Bezkonkurenčný zážitok, ktorý si môžete dopriať aj v pohodlí vlastnej domácnosti.

Aké terapeutické účinky majú red light panely? Zlepšujú cirkuláciu krvi, regeneráciu svalov, kĺbov a kostí, pôsobia proti bolesti, uľahčujú príchod spánku, vyčaria vám úsmev na tvári a omnoho viac.

Tak ako pri luxusných vírivkách, aj pri infrasaunách a red light paneloch vám je k dispozícii náš personál.

6.  Môžem si vírivku hneď aj kúpiť?

 Áno, hneď po vyskúšaní jednej z našich luxusných víriviek môžete urobiť aj objednávku. Obratom si s vami dohodneme termín doručenia a montáže, aby sme vás odbremenili od akýchkoľvek logistických starostí.

Pri prvotnom napustení vám zároveň nastavíme bezchlórovú chémiu a dáme vám inštruktáž k správnej údržbe zariadenia. Zároveň vám zodpovieme akékoľvek dodatočné otázky, ktoré by ste v tejto fáze mohli mať.

Ak sa teda rozhodnete hneď pri návšteve v showroome, nič vám nebráni, aby ste svoju vysnívanú vírivku mali na záhrade (alebo kdekoľvek inde) už do pár dní.

Pevne veríme, že v tomto texte ste našli odpovede na svoje prípadné otázky o našom zážitkovom showroome. Ak by ste predsa ešte nejaké mali, neváhajte nás kontaktovať. Rovno si tiež môžeme dohodnúť termín vašej individuálnej návštevy, v ktorom vám dáme pocítiť luxusný komfort na vlastnej koži.