V oblasti zdravého relaxu sú kvalitné vírivky Royal Spa bezkonkurenčné. 

Sme známi našim dlhodobým záväzkom poskytovať vám pocity neopakovateľného pohodlia, ale aj bezpečnosti. Darí sa nám to aj vďaka použitiu najmodernejších technológií. Od sofistikovaného ovládacieho systému až po personalizované nastavenia, naše vírivky sú stelesnením luxusného komfortu a zdravia.

V tomto článku sa ponoríme do opisu jedinečných funkcií, vďaka ktorým sú luxusné vírivky Royal Spa lídrom v odvetví. Predstavíme vám unikátne patentované technológie DirCon®, Royal Smart HQ III®, RemOn®, SecuStep®, LongPro+® a LifeServPro+®.

 

Intuitívne ovládanie s DirCon®

Ak chcete z čohokoľvek vyťažiť maximum, padne vhod vedieť to patrične ovládať. Aj preto sme stavili na intuitívnosť a sofistikovanosť. Používanie našich luxusných víriviek je jednoduché a raz-dva si ho osvojíte.

Náš špičkový “riadiaci systém” je postavený na technológii DirCon®. Prešiel si intenzívnym testovaním a zdokonaľovaním, výsledkom čoho je pozitívna odozva od miliónov používateľov na celom svete. Sme zástancovia toho, že v jednoduchosti je krása, ale nikdy nie na úkor komfortu či prispôsobiteľnosti. 

Tajomstvo úspechu DirCon® spočíva v jeho výkonnej riadiacej jednotke, ktorá sa postará o všetko podstatné. Je plynulo integrovaná s intuitívnym, viacjazyčným dotykovým panelom. Práve vďaka tejto synergii dokážete bez problémov ovládať všetko podstatné, čo k dokonalému zážitku z vírivky potrebujete. 

 

Optimálna teplota vody vo vírivke s Royal Smart HQ III®

Teplota vody vo vírivke je mimoriadne dôležitým aspektom celého zážitku. 

Technológia Royal Smart HQ III® sa o ňu postará nanajvýš efektívne. Tento inteligentný a úsporný vykurovací systém zaistí, že voda vo vašej vírivke Royal Spa má vždy dokonalú teplotu. Nielen pri vstupe do nej, ale celý čas, počas ktorého si užívate benefity domácej hydroterapie.

Navyše, systém je navrhnutý tak, aby bol energeticky účinný. Vodu teda máte ohriatu na požadovanú úroveň, ale spôsobom, ktorý šetrí ako vašu peňaženku, tak životné prostredie.

 

Personalizované pohodlie s RemOn®

Každý máme trochu inú definíciu luxusu a komfort a preto sme mysleli aj na okamžitú prispôsobiteľnosť. Tú vám ponúkame stelesnenú v technológii RemOn®. 

Vďaka tomuto inteligentnému ovládaču si svoju obľúbenú hydromasáž zapnete z akéhokoľvek miesta vo vírivke. Nemusíte sa nikam načahovať, vstávať, alebo presúvať sa. Luxus je vzdialený len jedno stlačenie gombíka. 

RemOn® zaistí, že váš zážitok bude vždy presne taký, aký chcete. Rozumieme, že neexistuje nič také, ako univerzálne riešenia. Určite nie v oblasti osobného komfortu a zdravia. Táto technológia je teda viac, než len krokom v ústrety pohodlnosti: ide o stelesnenie kontroly, ktorú máte nad svojím zážitkom. 

 

Bezpečnosť nadovšetko so SecuStep®

Bezpečnosť a dostupnosť. Takto by sme mohli vypichnúť gro technológie SecuStep®. 

Vzhľadom na to, že pri pohybe okolo vody je potrebné zvýšiť opatrnosť, rozhodli sme sa integrovať ju priamo do našich luxusných víriviek

Tieto schodíky do vírivky sú navrhnuté pre vaše maximálne pohodlie a bezpečnosť. Sú súčasťou každého nášho modelu, vždy harmonicky farebne zladené s kabinetom. Schodíky SecuStep® vyrábame z materiálov odolných voči UV žiareniu, čo im prepožičiava dlhú životnosť a spoľahlivosť. Premyslený dizajn vám zasa umožní jednoduchý vstup a výstup z vírivky. 

 

Trvácna kvalita s LongPro+®

Dlhá životnosť, odolnosť a stabilita sú charakteristické znaky luxusných víriviek Royal Spa. Všetky tieto aspekty sú stelesnené v unikátnom patente LongPro+®. Naša filozofia je postavená na rokoch prvotriedneho remeselného spracovania a overených výrobných a montážnych procesoch. 

Samozrejmosťou je použitie najmodernejších komponentov a vysokokvalitných materiálov. Každá vírivka do exteriéru či interiéru z našej ponuky je navrhnutá tak, aby vydržala v prostredí, kde je umiestnená.

Každý náš model spoľahlivo obstojí v skúške času, pričom si zachová svoju funkčnosť a vzhľad. Technológia LongPro+® je synonymom hodnoty za peniaze. Kupujete si totiž kvalitnú vírivku, vďaka ktorej sa bude vaša investícia do zdravia zúročovať dekádu aj viac. 

 

Doživotná záruka s LifeServPro+®

Naša spolupráca nekončí kúpou a montážou vírivky. Rozumieme dôležitosti popredajného servisu. Chceme byť vaším partnerom v oblasti luxusného komfortu celoživotne. S touto filozofiou sme navrhli program LifeServPro+®.

Táto komplexná doživotná záruka je dôkazom našej dôvery vo vírivky Royal Spa. V rámci nej získate kompletný balíček starostlivosti na veky vekov: servis, poradenstvo, dostupnosť náhradných dielov a doplnkov. 

Sme 100 % oddaní našim zákazníkom. Vy máte očakávania, my ich chceme napĺňať. Doživotný servis je garanciou našej nepretržitej podpory.

Poznámka: LifeServPro+® je platená služba. Neváhajte nás kontaktovať v prípade záujmu o viac informácií. 

 

Kvalitné vírivky nie sú len o tryskách

Z času na čas sa stretneme s tvrdením, že čím viac masážnych trysiek, tým kvalitnejšia vírivka. Žiaľ, nie je to pravda.

V prvom rade: pri tryskách sú dôležité najmä ich premyslené umiestnenie, funkcia, intenzita a prispôsobiteľnosť, až potom množstvo. U nás je rozloženie postavené na odporúčaniach špičkových fyzioterapeutov a chiropraktikov. Aj preto je komfort v luxusných vírivkách Royal Spa neopakovateľný.

Výnimočnosť našich modelov však stojí na špičkových technológiách a prísnom dôraze na váš zážitok. Kvantita je dôležitá, áno, ale vždy až po kvalite. Inovatívne funkcie, patenty a riešenia sú tým, čím sa odlišujeme od konkurencie.

Kombinácia pokročilých technológií, personalizácie, bezpečnostných opatrení a popredajnej starostlivosti robí z Royal Spa symbol luxusu, zdravia a vysokej pridanej hodnoty. 

Sme odhodlaní poskytovať vám bezkonkurenčný zážitok. Toto je záväzok, s ktorým pristupujeme ku každému aspektu nášho fungovania. Od návrhov, cez použité technológie pri výrobe, až po finálny relax, ktorý pociťujete vždy, keď sa oddáte masáži pod tryskami.

 

Objavte svet sofistikovaného komfortu a bezpečnosti. Objavte svet Royal Spa.